KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13955459
nr 1395 5459
HG Carlström. Signerad. Olja på pannå, 18x23cm, yttermått inklusive ram: 22x27cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:00:10
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)